LithuanianEnglishLatvianRussianDanishGerman

Privātuma politika

Pēdējo reizi atjaunināts 01.01.2021

Šī Privātuma politika (“Privātuma politika” vai “Politika”) izskaidro, kā Mazā paaudze (“Uzņēmums”, “mēs” vai “mēs”) apkopo un izmanto informāciju.

Mažoji Karta ir apņēmusies apstrādāt jūsu personas datus atbildīgi un droši . Saskaņā ar šo būtisko principu mēs vienmēr centīsimies nodrošināt atbilstošu jūsu datu aizsardzības līmeni un jūsu tiesību aizsardzību. Mēs apstrādājam Personas datus saskaņā ar šo Privātuma politiku saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, tostarp Vispārīgo datu aizsardzības regulu (2016/679) (“BDAR”) un piemērojamiem Lietuvas nacionālajiem datu aizsardzības tiesību aktiem.

Jebkāda atsauce šajā politikā uz “Jūsu personas datiem” nozīmē jebkuru informāciju, ko var izmantot, lai jūs identificētu (“Personas dati”).

Mēs esam personas datu pārziņi, uz kuriem attiecas šī Politika.

Mēs izmantojam jūsu personas datus, lai veiktu savas darbības un sniegtu jums pakalpojumus. Mūsu mērķis ir apstrādāt tikai tos personas datus, kurus Jūs mums brīvprātīgi sniedzat pēc detalizētas informācijas saņemšanas par apstrādes mērķiem un datiem, kas nepieciešami mūsu ar Jums noslēgto līgumu izpildei, tiesību aktu prasību īstenošanai un mūsu darbību veikšanai.

Lūdzam izlasīt šo privātuma politiku, lai uzzinātu, kā mēs apkopojam, izmantojam, pārsūtām un glabājam jūsu personas datus.

 1. Personas datu vākšana un izmantošana

1.1. Kādu informāciju mēs apkopojam

Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, ja Jūs tos mums labprātīgi sniedzat, piem. Tavs e-pasts lpp. vēstules apjoms mums, pasūtot mūsu pakalpojumus, aizpildot veidlapu vietnē vai sazinoties ar mums pa tālruni / SMS. Dažos gadījumos mēs jau apstrādājam jūsu iepriekš sniegtos personas datus, piem. ja esat mūsu esošais vai bijušais klients. Mēs apstrādāsim jūsu sniegtos personas datus saskaņā ar šo politiku un mums piemērojamiem tiesību aktiem. Jūsu personas dati netiks izmantoti citiem mērķiem, kā vien tiem, kas norādīti datu saņemšanas brīdī, ja vien mēs nesaņemsim jūsu papildu piekrišanu vai šāda izmantošana ir paredzēta likumā.

1.2 Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats

Mēs parasti ievācam jūsu personas datus tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams, lai sniegtu jums pakalpojumu. ES tiesību akti mums uzliek par pienākumu informēt personas, kuru datus mēs apstrādājam, par apstrādes tiesisko pamatu. Jūsu personas datu apstrādē mēs paļaujamies uz vienu no šiem juridiskajiem pamatiem:

Līguma izpildes pamats. Piemērojams, ja jūsu datu apstrāde ir nepieciešama, lai izpildītu mūsu saistības pret jums saskaņā ar līgumu, piem. izsniegt jums lojalitātes karti vai veikt/saņemt maksājumu par pakalpojumiem.

Juridiskās prasības pamatojums. Piemērojams gadījumos, kad saskaņā ar likumu vai noteikumiem mums ir jāapstrādā jūsu personas dati, piem. nodokļu uzskaites vajadzībām datu sniegšana valsts iestādēm vai policijai.

Piekrišanas juridiskais pamats. Dažos gadījumos mēs apstrādāsim jūsu personas datus tikai tad, ja būsim saņēmuši jūsu iepriekšēju piekrišanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu datu apstrādei, sazinoties ar mums info @ mazojikarta.lt

Leģitīmo interešu juridiskais pamats . Mēs apstrādāsim jūsu personas datus, ja mums būs leģitīmas intereses to darīt un šāda apstrāde nepārkāpj jūsu interešu un tiesību aizsardzību.

Iepriekš minētajām likumīgajām interesēm mums ir, piemēram:

 • Mēs sniedzam mūsu vietnes apmeklētājiem informāciju par Uzņēmuma pakalpojumiem vai darba piedāvājumiem;
 • Mēs cenšamies novērst krāpšanu un noziedzību, aizsargāt savus īpašumus un izmantotās IT sistēmas;
 • Mēs organizējam un uzraugām izmantojamos reklāmas risinājumus;
 • Mēs cenšamies nodrošināt Sabiedrības korporatīvo un sabiedrisko saistību izpildi;
 • Mēs garantējam Eiropas Savienības Pamattiesību hartas 16. un 17. pantā noteikto tiesību īstenošanu, tostarp uzņēmējdarbības brīvību un tiesības uz īpašumu.

Noteiktos gadījumos mūsu apstrādātie personas dati var ietvert arī īpašas personas datu kategorijas, t. y. personas dati, kas atklāj rasi vai etnisko izcelsmi, politiskos uzskatus, reliģisko vai filozofisko pārliecību vai piederību arodbiedrībām, kā arī ģenētisko datu, biometrisko datu apstrāde īpašam fiziskas personas identifikācijas mērķim, veselības dati vai dati par personas seksuālo dzīvi un seksuālā orientācija. Mēs apstrādājam šos datus tikai ar jūsu piekrišanu vai ja šāda apstrāde ir noteikta likumā.

1.3. Automātiska personas datu vākšana

Dažos gadījumos mēs vai mūsu pakalpojumu sniedzēji izmantojam sīkfailus , tīmekļa bāksignālus un citas inteliģentas tehnoloģijas, lai automātiski apkopotu noteiktu informāciju par jums, kad apmeklējat mūsu vietni un nosūtāt mums e-pastu. pa pastu. Šīs informācijas apkopošana palīdz mums pielāgot mūsu vietni jūsu vajadzībām, palielināt mūsu informācijas izplatīšanas informētību, efektivitāti un lietderību, kā arī organizēt un izsekot mūsu izmantoto reklāmas risinājumu efektivitātei.

1.3.1 IP adreses

IP adrese ir numurs, kas tiek piešķirts, kad dators izveido savienojumu ar internetu. Tas ļauj datoriem un serveriem atpazīt viens otru un koplietot datus. Kad jūs apmeklējat mūsu vietni, jūsu IP adrese tiek reģistrēta un izmantota sistēmas diagnostikas un drošības nolūkos. IP adrese tiek izmantota arī vietnes trafika un lietderības rādītāju apkopošanai.

1.3.2. Sīkfaili

Sīkdatnes parasti tiek saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē, ar kuru izveidojat savienojumu ar internetu ikreiz, kad izveidojat savienojumu ar mūsu vietni. Tas ļauj mums atšķirt jūsu ierīci no citām.

Dažos gadījumos, apmeklējot vietni, jums tiks nosūtīts informatīvs ziņojums ar lūgumu piekrist sīkdatņu izmantošanai. Ja jūs nepiekrītat, jūsu dators un cita ierīce netiks izmantota tiešā mārketinga nolūkos. Tīmekļa vietnes darbībai nepieciešamās sīkdatnes ( lietotāja ievadītais ) joprojām tiks izmantotas, lai nodrošinātu mūsu vietnes pareizu darbību. Jūsu izvēle attiecībā uz sīkdatņu izmantošanu tiek saglabāta atsevišķā sīkdatnē, kas ir derīga 90 dienas. Ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu, varat to izdarīt, notīrot tīmekļa pārlūkprogrammas sīkfailus.

Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu automātiski pieņem un pieņem sīkfailus, taču parasti varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai bloķētu sīkfailus. Šie iestatījumi parasti tiek saglabāti pārlūkprogrammas izvēlnes elementos Rīki vai Preferences . Varat arī dzēst visus sīkfailus vai noteiktus sīkfailus jebkurā laikā. Ja izvēlaties nepieņemt sīkfailus vispār, iespējams, jums nebūs piekļuves visām mūsu vietnes funkcionalitātēm. Vairāk informācijas par to, kā pārvaldīt sīkfailu iespējas populārākajās pārlūkprogrammās, var atrast šeit: Internet Explorer , Chrome , Firefox , Safari , Opera .

Mēs dažreiz izmantojam trešo pušu rīkus un logrīkus, lai paplašinātu mūsu vietnes funkcionalitāti. Parasti šie rīki un vadīklas saglabās sīkfailu jūsu datorā vai ierīcē, lai nodrošinātu papildu funkcionalitātes darbību.

Sīkdatnes mums automātiski nepaziņo jūsu e-pasta adresi vai citādi neļauj mums jūs identificēt. Mēs izmantojam dažādus identifikatorus, tostarp IP adreses, lai novērtētu vietnes veiktspēju, bet tikai, lai noteiktu unikālo vietnes apmeklētāju skaitu un lietotāju ģeogrāfisko sadalījumu, nevis izceltu konkrētus lietotājus.

PĀRLĀKOJOT MŪSU VIETNES, JŪS PIEKRĪTAT, KA JŪSU DATORS VAI CITA IERĪCE SAGLABĀS SĪKDAITNES, KAS NEPIECIEŠAMI VIETNES DARBĪBAI.

1.3.3 Tīmekļa bāksignāli

Tīkla datu reģistrētājs ir neliels video fails tīmekļa lapā, ko var izmantot, lai apkopotu informāciju par apmeklētāja datoru, tostarp IP adresi, apmeklējuma laiku, pārlūkprogrammas veidu un tajā pašā serverī jau saglabātos sīkfailus. Izmantojot tīkla datu apkopotājus, mēs stingri ievērojam juridiskās prasības.

Mēs vai mūsu pakalpojumu sniedzēji izmantosim Tīkla datu apkopotājus, lai nodrošinātu pareizu sīkfailu pārvaldību un noteiktu mums sniegto trešo pušu pakalpojumu lietderību, piem. apmeklētāji, kurus piesaista informācijas izplatīšanas, reklāmas vai personāla atlases pakalpojumi.

Jūs varat ierobežot Network Data Collectors funkcionalitāti, neļaujot tiem saglabāt sīkfailus. Šādā gadījumā tīkla datu apkopotājs joprojām var ierakstīt anonīmu apmeklējumu no noteiktas IP adreses, taču sīkfailu informācija netiks saglabāta.

Dažos mūsu informatīvajos izdevumos vai citos saziņas līdzekļos mēs uzraugām adresātu darbības, piem. el.p. ziņojuma atvēršana, izmantojot tīkla datu apkopotājus. Mēs izmantojam apkopoto informāciju, lai noteiktu patērētāju interesi un palielinātu klientu apmierinātību nākotnē.

1.3.4. Atrašanās vietas rīki

Kad jūs izmantojat mūsu pakalpojumus, mēs varam apkopot informāciju par to, kur jūs izmantojat savu datoru vai citu ierīci. Mēs izmantojam šo informāciju, lai labāk pielāgotu savus pakalpojumus jums.

1.4. Sociālo mediju rīki un lietojumprogrammas

Mūsu vietnēs var būt funkcionalitāte, kas ļauj dalīties ar informāciju, izmantojot trešo pušu pārvaldītās sociālās platformas, piem. Facebook patīk un kopīgot funkcijas. Šīs sociālās platformas var uzglabāt datus par to, kā jūs lietojat mūsu vietni. Jūsu personas dati, ko sniedzat, izmantojot šādas sociālās platformas, bieži var tikt nodoti citiem sociālās platformas dalībniekiem. Šāda datu nodošana tiek regulēta sociālās platformas pārvaldnieka privātuma politikā. Mēs nekontrolējam, kā šī jūsu personas datu apstrāde notiek, un mēs nevaram par to uzņemties nekādu atbildību.

1.5 Bērnu personas dati

Mēs saprotam, cik svarīgi ir pareizi aizsargāt bērnu personas datu privātumu. Mūsu vietne un pakalpojumi nav piemēroti bērniem līdz 16 gadu vecumam. Mēs nekad mērķtiecīgi nevācam un neuzglabāsim informāciju par bērniem, kas jaunāki par 16 gadiem, ja vien šī informācija nav nepieciešama, lai sniegtu jums pakalpojumus.

 1. Personas datu nodošana trešajām personām

Mēs neizpaužam jūsu personas datus trešajām personām, ja vien tas nav nepieciešams, lai nodrošinātu jums pakalpojumu sniegšanu, lai apmierinātu jūsu pieprasījumus, mūsu likumīgās intereses un biznesa vajadzības, vai ja tas ir nepieciešams īpaši tiesību aktos. Plašāku informāciju par trešo pušu izmantošanu varat skatīt, noklikšķinot uz šīs saites.

Mēs nenododam jūsu personas datus trešajām personām, kuras var izmantot šos datus tiešā mārketinga nolūkos.

 1. Jūsu izvēles

Parasti, izmantojot mūsu pakalpojumus, mēs nepieprasīsim jums sniegt personas informāciju, ja vien tas nav nepieciešams pakalpojumu sniegšanai, piemēram, līguma slēgšana vai kontakta uzturēšana ar jums. Saņemot jūsu pieprasījumu pēc informācijas par mūsu pakalpojumiem, mēs varam lūgt jūs sniegt papildu personas informāciju. Atsevišķos gadījumos mēs varam lūgt jūsu turpmāku piekrišanu personas datu apstrādei, un jums ir tiesības atteikt piekrišanu datu apstrādei šajos nolūkos. Ja jūs piekrītat noteiktu pakalpojumu vai informatīvu paziņojumu saņemšanai, mēs dosim jums iespēju jebkurā laikā atsaukt šo piekrišanu. Piekrišanas atsaukšanas gadījumā mēs centīsimies pēc iespējas ātrāk pārtraukt jūsu personas datu izmantošanu piekrišanā norādītajiem mērķiem.

Kā aprakstīts iepriekš sadaļā “Sīkfaili”, ja vēlaties atspējot sīkfailu izsekošanu mūsu vietnē, varat noņemt sīkfailus no tīmekļa pārlūkprogrammas un aizliegt turpināt šādu sīkfailu glabāšanu. Šādā gadījumā noteiktas mūsu vietnes funkcionalitātes var nedarboties pareizi.

 1. Jūsu tiesības

Ja mēs apstrādājam jūsu personas datus, jūs varat izmantot šādas tiesības:

Izlūkošana un korekcija. Jums ir tiesības piekļūt saviem personas datiem, ko mēs apstrādājam. Lai iepazītos ar mūsu apstrādātajiem Jūsu personas datiem, Jūs varat iesniegt mums pieprasījumu. Ja pēc Jūsu pieprasījuma izvērtēšanas nolemsim, ka mums ir pienākums Jums piešķirt šādas tiesības, informāciju sniegsim bez maksas. Lai nodrošinātu citu personu tiesību aizsardzību un atbilstoši atbildētu uz jūsu pieprasījumu, mēs varam lūgt jūs sniegt personu identificējošu informāciju un citu informāciju par jūsu attiecībām ar mums pirms atbildes sniegšanas. Ja jūsu mūsu apstrādātie dati ir neprecīzi, jums ir tiesības pieprasīt šo datu labošanu.

Tiesības iebilst pret datu apstrādi. Jums ir tiesības iebilst, ka mēs apstrādājam jūsu personas datus, ja mēs vairs nevaram tos izmantot.

Citas tiesības. Ja uzskatāt, ka mums nevajadzētu apstrādāt vai uzglabāt jūsu personas datus pārāk ilgi, jums ir tiesības pieprasīt, lai jūsu personas dati tiktu dzēsti vai ierobežoti. Atsevišķos gadījumos Jums ir arī tiesības pieprasīt elektroniski uzglabātās informācijas kopiju.

Lai īstenotu savas tiesības, varat sazināties ar mums pa e-pastu. [email protected] Saņemot jūsu pieprasījumu, mēs darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu jums īstenot jūsu tiesības saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem un profesionālo praksi.

 1. Datu drošība un integritāte

Mēs izmantojam organizatoriskus un tehniskos datu aizsardzības pasākumus un procedūras, lai aizsargātu jūsu personas datus no neatļautas nozaudēšanas, ļaunprātīgas izmantošanas, pārveidošanas vai iznīcināšanas. Neskatoties uz visiem mūsu pūliņiem, nav iespējams ņemt vērā visus iespējamos draudus un garantēt absolūtu personas datu drošību. Lai nodrošinātu maksimālu personas datu aizsardzību, apstrādājot Jūsu personas datus, piekļuve datiem ir ierobežota mūsu darbiniekiem saskaņā ar “vajadzības zināt” principu. Datu pārziņiem ir pienākums ievērot stingras prasības attiecībā uz personas datu apstrādi.

Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka jūsu personas dati tiek apstrādāti tikai:

 1. kamēr šī informācija ir nepieciešama pakalpojumu sniegšanai vai informācijas sniegšanai jums;
 2. tik ilgi, kamēr mums ir jāsaglabā šī informācija saskaņā ar likumu vai uzņēmējdarbības nepieciešamību, vai
 • līdz brīdim, kad lūdzat iznīcināt savus personas datus. Konkrētais datu glabāšanas periods ir atkarīgs no apstākļiem, kādos informācija tika vākta, un no mērķiem, kādiem informācija tika izmantota, taču, ievērojot iepriekš I) līdz III) punktā noteiktās prasības, personas dati netiks glabāti ilgāk par 2 gadi.
 1. Saites uz citām vietnēm

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu vietnē ir saites uz citām tīmekļa vietnēm, tostarp trešo pušu pārvaldītajām vietnēm, uz kurām neattiecas šī Privātuma politika, un tām piemērojamie privātuma noteikumi var būtiski atšķirties. Pirms jebkādas jūs identificējošas informācijas sniegšanas iesakām pārskatīt katras šādas vietnes privātuma politiku.

 1. Izmaiņas šajā politikā

Mēs varam pārskatīt un atjaunināt šo Privātuma politiku saskaņā ar mūsu privātuma politikām. Katru reizi, kad atjaunināsiet savu Privātuma politiku, mēs atjaunināsim lauku “Pēdējais atjauninājums” politikas augšpusē. Jūs tiksit informēts par jebkurām izmaiņām jūsu konfidencialitātes politikā starp jums un mums, izmantojot parastos saziņas līdzekļus.

 1. Privātuma politikas nodrošināšana

Mēs esam apņēmušies aizsargāt jūsu personisko informāciju. Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri par jūsu personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu. lpp. Jebkurus komentārus par šo Privātuma politiku varat iesniegt arī uz [email protected]

Mēs apstiprināsim jūsu pieprasījuma saņemšanu 14 dienu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas un centīsimies sniegt atbildi viena mēneša laikā pēc pieprasījuma saņemšanas. Ja jūsu pieprasījums ir sarežģīts vai tajā laikā esam saņēmuši ļoti lielu pieprasījumu skaitu, mēs varam pagarināt atbildes uz jūsu pieprasījumu termiņu līdz trim mēnešiem no jūsu pieprasījuma saņemšanas dienas.

Visbeidzot, jums vienmēr ir tiesības iesniegt sūdzību Valsts datu aizsardzības inspekcijai par jūsu datu ļaunprātīgu izmantošanu.

Pielikums

Izceltajai saitei 2.2. sadaļā (datu nodošana trešajām personām) jānovirza uz atsevišķu lapu, kurā ir šāds teksts:

Datu nodošana trešajām personām

Mēs neizpaužam jūsu personas datus trešajām personām, ja vien tas nav nepieciešams, lai sniegtu jums pakalpojumus, izpildītu jūsu pieprasījumus, mūsu saprātīgās uzņēmējdarbības vajadzības un/vai ja to pieprasa likums. Tas ietver:

Mūsu pakalpojumu sniedzēji: mēs kopīgojam jūsu personisko informāciju ar trešajām pusēm, kas sniedz mums pakalpojumus, piemēram, mūsu IT uzturēšanas pakalpojumu sniedzēji, mūsu vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, mūsu grāmatvedības pakalpojumu sniedzēji, konsultanti, juristi un citi preču un pakalpojumu sniedzēji. Mēs sadarbojamies ar šīm trešajām personām un nododam tām jūsu personas datu apstrādi. Mēs nosūtīsim jūsu personas datus šādām trešajām personām tikai tad, ja tās ievēros mūsu stingrās personas datu apstrādes un drošības prasības. Mēs kopīgojam jūsu personas informāciju tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams šo trešo pušu pakalpojumu sniegšanai.

Ja mēs vai kāda mūsu uzņēmuma daļa tiktu pārdota, reorganizēta vai nodota citam uzņēmumam: mēs pārsūtītu personas datus, kas saistīti ar pārdošanu vai reorganizāciju, ciktāl tie ir tieši saistīti ar pārdodamā vai nododamā uzņēmuma darbību.

Pirmstiesas izmeklēšanas iestādes, tiesas vai citas valsts pilnvarotas iestādes: mēs pārsūtīsim tiesas, pirmstiesas izmeklēšanas iestāžu vai citu pilnvarotu iestāžu pieprasītos personas datus, ja tas ir nepieciešams mūsu juridisko pienākumu veikšanai vai ja pastāv cita juridiska datu pārsūtīšanas pamats.

Audits: mēs pārsūtīsim personas datus, ja tas būs nepieciešams, lai veiktu finanšu, datu privātuma un drošības auditu vai izmeklētu sūdzību vai drošības apdraudējumu un atbilstoši reaģētu uz to.

Vai jums ir vairāk jautājumu?

Mes naudojame slapukus savo svetainėje, kad suteiktume jums tinkamiausią patirtį prisimindami jūsų pageidavimus ir pakartotinius apsilankymus. Spustelėdami „Priimti“ sutinkate naudoti VISUS slapukus.