LithuanianEnglishLatvianRussianDanishGerman

Par mums

Bērns ir mazuļa elpošana ausī; pirmais smaids pusnaktī, atpazīstot māti; tētis, nometis ceļos uz ceļiem, gatavs aizsargāt mazuli, kurš sper pirmos soļus; sāpīgas pirmās traumas; līdz asarām mīļi pirmie vārdi: "Es tevi mīlu"; garas sarunas pirms gulētiešanas un dzīves jēgas sajūta, kas radās kopā ar bērnu.

Mīļie, aicinām uz izglītojošo spēļu un atpūtas pasauli! Šeit gaidītas meitenes un zēni ar bērniem ar dažādām spējām, vēlmēm, “atšķirīgām” spējām (autisms), uzvedību un emocijām, valodas, redzes, jušanas traucējumiem. Tajā atradīsiet spēles, rotaļlietas, izglītojošus radošus uzdevumus un padomus, kā atrast mirkli un veltīt to tikai SAVAM BĒRNIEM UN SEV!

Mūsdienīgi rīki un spēles palīdzēs iesaistīties jēgpilnās aktivitātēs ar bērniem, kas attīstīs jūsu bērnu iztēli, atmiņu, valodas izpratni un runas prasmes.

Jūs atradīsiet arī INOVATĪVAS MĒBELES saviem mazajiem, kas radītas pēc ārsta M. Montesori apstiprinātās prakses. Tās ir bērnu gultiņas – kajītes, kāpnes, krēsli utt. To ieguvumi bērnam ir brīvība pārvietoties, radīt un attīstīt neatkarību. Mēbeles veidotas atbilstoši bērnu vecumam, piemērotas ērtai iekāpšanai un izkāpšanai, un gulēšanai gultās.

Šeit atradīsiet dažādu izmēru un formu GAISMAS GALDIUS bērnu izglītošanai, kas piemēroti uzdevumiem un aktivitātēm mājās, bērnudārzā u.c. atstarpes. Tas ir vēl viens izglītojošs līdzeklis kognitīvo un radošo procesu, smalko motoriku, acu-rokas koordinācijas, domāšanas noskaidrošanai.

Lūk, profesionāli padomi, palīdzība pieaugušajiem, kas sniedz iespēju attīstīt pilnvērtīgu personību!

Mēs savā vietnē izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums visatbilstošāko pieredzi, atceroties jūsu vēlmes un atkārtotus apmeklējumus. Noklikšķinot uz “Piekrist”, jūs piekrītat VISIEM sīkfailiem.