LithuanianEnglishLatvianRussianDanishGerman

Noteikumi un nosacījumi

Spēkā no: 20.01.2021

  1. ievads

Laipni lūdzam MAZOJIKARTA.LT (turpmāk: “Uzņēmums”, “mēs”, “mūsu”, “mēs”)!

Šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi (“Noteikumi”, “Pakalpojuma noteikumi”) regulē mūsu vietnes mazojikarta.lt lietošanu (kopā vai atsevišķi “Pakalpojums”), ko nodrošina Mazojikarta.

Mūsu privātuma politika regulē arī mūsu pakalpojuma lietošanu un izskaidro, kā mēs apkopojam, uzglabājam un izpaužam informāciju, kas rodas, izmantojot mūsu vietnes.

Jūsu līgums ar mums ietver šos noteikumus un nosacījumus un mūsu privātuma politiku (“Līgumi”). Jūs apliecināt, ka esat izlasījis un sapratis līgumus un piekrītat tos ievērot.

Ja nepiekrītat (vai nevarat izpildīt) līgumiem, jūs nedrīkstat izmantot Pakalpojumu, bet, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu. Rakstiet [email protected], lai varam mēģināt rast risinājumu. Šie noteikumi attiecas uz visiem apmeklētājiem, lietotājiem un citiem, kas vēlas piekļūt Pakalpojumam vai to izmantot.

  1. Komunikācijas

Izmantojot mūsu pakalpojumu, jūs piekrītat abonēt biļetenus, mārketinga vai reklāmas materiālus un citu informāciju, ko mēs varam nosūtīt. Tomēr jūs varat atteikties no jebkura vai visu šo paziņojumu saņemšanas no mums, noklikšķinot uz atcelšanas saites vai e-pasta ziņojumu. E-pasts [email protected]

  1. Iepirkšanās

Lai iegādātos jebkuru produktu vai pakalpojumu, kas pieejams, izmantojot Pakalpojumu, jums var būt nepieciešams sniegt noteiktu informāciju saistībā ar pirkumu, tostarp, bet ne tikai, kredītkartes vai debetkartes numuru, kartes derīguma termiņu, norēķinu adresi un piegādes informāciju.

Jūs apliecināt un garantējat, ka: (i) jums ir likumīgas tiesības izmantot jebkuru karti (-es) vai citu maksājuma veidu (-es), kas saistīti ar jebkuru Pirkumu; un tas (ii) informācija, ko mums sniedzat, ir patiesa, pareiza un pilnīga.

Mēs varam izmantot trešo pušu pakalpojumus, lai atvieglotu apmaksu un pirkumu pabeigšanu. Iesniedzot savu informāciju, jūs piešķirat mums tiesības sniegt informāciju šīm trešajām personām saskaņā ar mūsu privātuma politiku.

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā atcelt vai atcelt jūsu pasūtījumu jebkura iemesla dēļ, tostarp, bet ne tikai: produkta vai pakalpojuma pieejamība, kļūdas preces vai pakalpojuma aprakstā vai cenā, kļūda jūsu pasūtījumā vai citi iemesli.

Mēs paturam tiesības atteikt vai atcelt jūsu pasūtījumu, ja ir aizdomas par krāpšanu, nelikumīgu vai nelikumīgu darījumu.

  1. Konkursi, loterijas un akcijas

Jebkurus Pakalpojuma nodrošinātos konkursus, loterijas vai citus akcijas (kopā “Akcijas”) var regulēt noteikumi, kas ir atsevišķi no šo Pakalpojumu noteikumiem. Ja piedalāties kādās akcijās, lūdzu, pārskatiet piemērojamās politikas un mūsu privātuma politiku. Ja reklamēšanas noteikumi ir pretrunā šiem pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, tiks piemēroti reklamēšanas noteikumi.

  1. Atmaksas

Mēs atmaksājam naudu saskaņā ar mūsu atgriešanas un maiņas politiku. Lūdzu, rūpīgi izlasiet tos pirms pasūtīšanas.

  1. Saturs

Saturs, kas atrodams šajā pakalpojumā vai caur šo pakalpojumu, pieder Mazojikartai vai tiek izmantots ar atļauju. Jūs nedrīkstat izplatīt, modificēt, pārsūtīt, atkārtoti izmantot, lejupielādēt, pārsūtīt, kopēt vai izmantot šādu saturu pilnībā vai daļēji komerciāla vai personiska labuma gūšanai bez mūsu iepriekšējas rakstiskas piekrišanas.

  1. Lietojumi aizliegti

Jūs varat izmantot Pakalpojumu tikai likumīgiem mērķiem un saskaņā ar Noteikumiem. Jūs piekrītat neizmantot Pakalpojumu:

0.1. Jebkurā veidā, kas pārkāpj jebkuru piemērojamo valsts vai starptautisko likumu vai noteikumu.

0.2. Lai izmantotu, uzmāktos vai mēģinātu izmantot nepilngadīgos vai jebkādā veidā kaitēt tiem, izmantojot nepiemērotu saturu vai citādi.

0.3. Pārsūtīt vai saņemt jebkādu reklāmas vai reklāmas materiālu, tostarp jebkādu “surogātpastu”, “ķēdes vēstuli”, “surogātpastu” vai jebkuru citu līdzīgu pieprasījumu.

0.4. Uzdoties par uzņēmumu, darbinieku, citu lietotāju vai citu personu vai juridisku personu vai mēģināt uzdoties par to.

0.5. Jebkādā veidā, kas pārkāpj citu tiesības vai jebkādā veidā ir nelikumīgs, draudošs, maldinošs vai kaitīgs, vai saistībā ar jebkādu nelikumīgu, nelikumīgu, maldinošu vai kaitīgu mērķi vai darbību.

0.6. Piedalīties jebkurā citā darbībā, kas ierobežo vai traucē Pakalpojuma lietošanu vai baudīšanu vai kas saskaņā ar mūsu procedūrām var kaitēt Uzņēmumam vai Pakalpojuma lietotājiem vai radīt tiem atbildību.

Turklāt jūs piekrītat:

0.1. Neizmantojiet Pakalpojumu nekādā veidā, kas varētu atspējot, pārslogot, sabojāt vai pasliktināt Pakalpojumu vai traucēt jebkurai citai pusei izmantot Pakalpojumu, tostarp to spēju iesaistīties faktiskās darbībās, izmantojot Pakalpojumu.

0.2. Neizmantojiet nekādus robotus, zirnekļus vai citas automatizētas ierīces, procesus vai līdzekļus, lai piekļūtu Pakalpojumam nekādiem nolūkiem, tostarp jebkura pakalpojuma materiāla izsekošana vai kopēšana.

0.3. Bez mūsu iepriekšējas rakstiskas piekrišanas neizmantojiet nekādus manuālus procesus, lai pārraudzītu vai kopētu Pakalpojumā esošos materiālus vai citiem nelikumīgiem nolūkiem.

0.4. Neizmantojiet nevienu ierīci, programmatūru vai rutīnu, kas traucē pareizu Pakalpojuma darbību.

Vai jums ir vairāk jautājumu?

Mes naudojame slapukus savo svetainėje, kad suteiktume jums tinkamiausią patirtį prisimindami jūsų pageidavimus ir pakartotinius apsilankymus. Spustelėdami „Priimti“ sutinkate naudoti VISUS slapukus.